Blog


To miejsce gdzie możesz dowiedzieć się znacznie więcej o Quest,
nowych technologiach i naszych projektach.


Grupa Quest na IX Pikniku Lotniczym

2012-09-14 11:38:03W pierwszy wrześniowy weekend, w dniach 1-2 odbył się IX Piknik Lotniczy. Impreza organizowana cyklicznie zgromadziła w tym roku rekordową liczbę widzów.Reklama_Quest Tym bardziej cieszymy się, że Grupa Quest miała swój udział w promocji tego przedsięwzięcia. Spod naszych maszyn drukarskich wyszły zaproszenia kierowane do specjalnych gości bielskiego Aeroklubu. Także plakaty rozwieszone po całym mieście, dzięki którym bielszczanie mogli odpowiednio wcześniej zaplanować swój udział, były naszym udziałem. Ponadto drukowaliśmy gazetkę Pikniku Lotniczego, która obszernie informowała o atrakcjach zaplanowanych przez organizatorów. 

 Piknik to wydarzenie wyjątkowe na Podbeskidziu. Jest to jedna z lepiej zorganizowanych imprez lotniczych na południu Polski. Zresztą Bielsko-Biała dzięki dobrym warunkom meteorologicznych od lat jest Mekką fanów lotnictwa i szybownictwa. Od lat także na Piknik przybywają rzesze wiernych widzów, aby nie tyle podziwiać wyczyny pilotów, ale aby w miłym towarzystwie, z rodzinami, spędzić weekendowe popołudnie. W tym roku niewątpliwie największą atrakcją był przelot samolotów F 16, które swoim pojawieniem się narobiły dużo hałasu.

 Nie mogło zabraknąć zatem Grupy Quest na samym pikniku. Dzięki uprzejmości organizatorów udostępniliśmy dla wszystkich zainteresowanych nasz namiot. Można w nim było zaczerpnąć informacji na temat naszej działalności, a także zakupić ubrania najnowszej kolekcji Mr. GuGu & Misss Go, która to marka jest powiązana z Grupą Quest.

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom Pikniku za przybycie i zapraszamy na przyszłoroczną edycję na której na pewno nas nie zabraknie.