O nas


Wprowadzenie...GrupaQuest.pl


Firma Quest zrodziła się, gdy połączona została pasja, przedsiębiorczość oraz pragnienie ciągłego poszukiwania nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań. Działamy na rynku poligraficzno - reklamowym od wielu lat i z powodzeniem zaspokajamy gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Stawiamy na najnowocześniejszą technologię oraz doświadczenie, elastyczność i kreatywność naszej kadry pracowniczej. Staramy się bezustannie udoskonalać nasz park maszyn, aby jeszcze skuteczniej sprostać Państwa oczekiwaniom.
Quest to misja i idea, to droga do realizacji najistotniejszych przedsięwzięć, to przepis na sukces i symbol niezawodności.
Nazywamy siebie GRUPĄ QUEST, gdyż faktycznie to grupa powiązanych ze sobą ludzi działających na różnych płaszczyznach poligraficzno-reklamowych.
Jako agencja reklamowa kierujemy do Państwa szeroką ofertę produktów i usług .
Media3000


Firma Media 3000 powstała na bazie wielu doświadczeń, które nasz zespół zdobył w branży reklamowej. W związku z rozwojem usług internetowych postanowiliśmy podjąć się nowego zadania i za cel stawiamy sobie stworzenie spójnego i profesjonalnego wizerunku klienta w Internecie. Obecnie jest to najnowsza i najszybciej działająca forma reklamy na świecie.
    Zajmujemy się doradztwem i proponowaniem nowych, ciekawych rozwiązań w tej dziedzinie marketingu. Do tego celu posługujemy się kilkoma narzędziami, a planowanie projektu strony, to tylko jeden z elementów strategii marketingowej. W dobrze skonstruowanej kampanii reklamowej nie chodzi tylko o sprzedaż, jest to cały złożony proces, na który składa się wiele elementów takich jak np. konkretne określenie celów, do których się dąży.
    Wszystkie nasze projekty posiadają unikalną szatę graficzną dostosowaną do profilu działalności Państwa firmy. Każdy serwis, który został stworzony przez firmę Media 3000 jest unikatowy. Wszystkim klientom oferujemy 24 godzinną opiekę nad serwerem oraz szybkie i sprawne dokonywanie aktualizacji.
 
 

Z dumą informujemy, że dnia 30.10.2009 firma Media3000 uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością wg standardu PN-EN ISO 9001:2009 (International Organization for Standardization) - norma PN-EN ISO 9001:2009. Jest to udokumentowanie nieustannego podnoszenia przez nas jakości oferowanych usług, celem zwiększania zadowolenia naszych obecnych i potencjalnych Klientów

    Nadanie certyfikatu oznacza, że firma Media 3000 spełnia najwyższe wymagania, stawiane nowoczesnej firmie.